Педагогічні кадри закладу

В Київській школі Монтессорі працюють творчі та самовіддані педагоги. 10 вчителів мають дипломи від Американського Монтессорі Товариства (AMS), 7 вчителів отримали дипломи від Всеукраїнської асоціаціі Монтессорі вчителів (ВАМВ), 2 є інтернантами Українського освітнього Монтессорі центру. Засновники школи мають міжнародні сертифікати адміністраторів Монтессорі шкіл. Створена відповідна навчальна база, бібліотечний фонд. Учні щоденно працюють з дидактичним Монтессорі матеріалом.

Михальчук Тетяна Петрівна – віце-президент Всеукраїнської Асоціацїї Монтессорі-вчителів, сертифікат Монтессорі-адміністратора від AMS (США), вища педагогічна освіта, відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, вчитель-методист, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру.

Адміністрація:

Прибильська Наталія Вячеславівна директор школи, диплом Монтессорі-вчителя (3-6) від AMS (США), вчитель вищої категорії, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру;

Грядовкіна  Жанна  Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної  роботи, сертифікат Монтессорі-вчителя (3–6) від  Всеукраїнського Монтессорі-центру, вища педагогічна освіта, спеціаліст першої категорії, вихователь-методист, інструктор Українського Монтессорі-центру.

Науменко Олена Вікторівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкової школи, сертифікат Монтессорі-вчителя (6-9) від AMS (США), вища педагогічна освіта, вчитель І категорії, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру.

Пермінова Оксана Георгіївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкової школи, сертифікат Монтессорі-вчителя (6-9) від AMS (США), вища педагогічна освіта, вчитель вищої категорії.

Педагоги дошкільних класів:

Ващенко Наталія Володимирівна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища педагогічна освіта, вихователь вищої категорії; (декрет)

Гороховська Олена Миколаївна – педагог дошкільного класу, інтернант Українського освітнього Монтессорі центру, вища педагогічна освіта;

Гусаїм Тетяна Григорівна – педагог дошкільного класу, інтернант Українського освітнього Монтессорі центру, вища педагогічна освіта, вихователь І категорії;

Колесник Ольга Вячеславівна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища педагогічна освіта;

Надворна Олена Василівна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища педагогічна освіта,  вихователь вищої категорії, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру;

Найда Анна Олегівна - педагог дошкільного класу, ісертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища освіта;

Помазан Олена Олексіївна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від AMS (США), вища педагогічна освіта, вихователь вищої категорії, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру;

Пронська Олена Володимирівнапедагог класу тоддлер, сертифікат Монтессорі-вчителя (тоддлер) від AMS (США), вища педагогічна освіти, вихователь вищої категорії;

Проценко Наталія Євгеніївна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища педагогічна освіта, вихователь вищої категорії, інструктор Українського освітнього Монтессорі центру;

Решетняк Олена Михайлівна – педагог класу тоддлер, вихователь-методист, сертифікат тоддлер-вчителя від  (AMS), сертифікат Монтессорі-вчителя (3–6) від  Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів, вища педагогічна освіта, спеціаліст вищої категорії, інструктор Українського Монтессорі-центру.

Степанова Валентина Василівна – педагог дошкільного класу, сертифікат Монтессорі-вчителя (3-6) від Всеукраїнської асоціації Монтессорі-вчителів (ВАМВ), вища педагогічна освіта;

Ухтомська Анна Анатоліївна – педагог класу тоддлер, інтернант Українського освітнього Монтессорі центру (декрет).

Педагоги початкової школи:

Жигаловська Вікторія Володимирівна – вчитель початкової школи, сертифікат Монтессорі-вчителя (6-9) від AMS (США), вища педагогічна освіта, вчитель вищої категорії;

Опанасенко Анастасія Василівна – вчитель початкової школи, сертифікат Монтессорі-вчителя (6-9) від AMS (США), вища педагогічна освіта; (декрет)

Омельчук Оксана Федорівна – вчитель початкової школи, сертифікат Монтессорі-вчителя (6-9) від AMS (США), вища педагогічна освіта, вчитель І категорії;

Симоненко Надія Володимирівна – вихователь групи подовженого дня, вища педагогічна освіта; інтернант Українського освітнього Монтессорі центру.

Шаригіна Лідія Миколаївнa – вихователь групи подовженого дня, вища педагогічна освіта, вчитель вищої категорії.

Викладачі окремих предметів :

Гречка Юрій Григорович – вчитель фізичної культури, вища освіта; проходить навчання в Українському освітньому Монтессорі центрі.

Клепач Лілія Іванівна– вчитель комп’ютерних ігор та сходинок до інформатики, вища освіта, вчитель вищої категорії, проходить навчання в Українському освітньому Монтессорі центрі.

Коваленко Людмила Володимирівна  – вчитель фізичної культури, вища освіта; (декрет)

Лисенко Тетяна Олександрівна – вчитель англійської мови, вища педагогічна освіта;

Маковецька Вікторія Валентинівна – вчитель ритміки та хореографії, вища освіта;

Мовчан Тетяна Семенівна – вчитель мистецтва та театральних ігор, вища освіта, вчитель вищої категорії;

Северина Тетяна Юріївна - психолог, вчитель англійської мови, вища освіта, проходить навчання в Українському освітньому Монтессорі центрі.

Соколюк Ірина Володимирівна – музичний керівник, середня спеціальна освіта;

м. Київ, вул. Ентузіастів 1/5