#

Початкова школа

У віці від 6 до 10 років діти навчаються у початковій школі, програма якої базується на державному стандарті. У процесі навчання кожна дитина стає на позицію дослідника оточуючого світу. У цьому віці діти – це вчені, які роблять постійні відкриття. Орієнтація на Всесвіт відбувається за допомогою власної дослідницької діяльності, шляхом уяви створюється його цілісна картина.

Це період активного становлення соціальних відносин між дітьми і дорослими. Дитину цікавлять і люди і явища, які її оточують. У цьому віці вона вже готова до вирішення проблемних задач, здатна співвідносити, диференціювати, інтегрувати, робити висновки.

Домінантою природного розвитку дитини є орієнтація на навчальну і дослідницьку діяльність.

Система Монтессорі забезпечує творчий (непомітний для дитини) перехід від фізичного розуміння світу до абстрактного поняття.

Оточення класу задовольняє потреби кожного кроку розвитку дитини. Кожний матеріал подається у певній послідовності, щоб привести дитину до відкриття, яке вона робить самостійно.

Вчитель початкової школи не тільки блискучий фахівець. Він глибоко знає предмет, особливості психофізичного розвитку дитини, в кожній дитині бачить унікальну особистість, здатну на самореалізацію.

       

Контакти

м. Київ, вул. Ентузіастів 1/5

т.  (044) 295-18-29

e-mail:  montessori-school@ukr.net