Оголошується набір до 1 класу НВК Монтессорі на 2021-22 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.03.2021 р. № 37, змінено графік прийому документів майбутніх першокласників 2021-2022 навчального року.
Відповідно до вимог пункту 1 статті 13 Закону України «Про освіту», пункту 1 статті 14 Закону України «Про загальну середню освіту», потужності закладу освіти та прогнозованої мережі класів на 2021-2022 навчальний рік, НВК Монтессорі м. Києва планує набрати в один перший клас 28 учнів.

Освітній процес в першому класі відбуватиметься за програмою НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко.
Прийом до перших класів здійснюватиметься на безконкурсній основі.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 24.02.2020 року № 174 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Дніпровського району міста Києва територій обслуговування» за НВК Монтессорі м. Києва закріплено будинок, що знаходяться за адресою вул. Ентузіастів, 3.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 5 підрозділу 1 розділу ІІ Порядку зарахування, право на першочергове зарахування до 1-х класів НВК Монтессорі м. Києва мають діти, місце проживання яких на території обслуговування підтверджене; а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі; діти працівників цього закладу освіти; випускники дошкільних класів НВК Монтессорі м. Києва.
Прийом документів дітей буде здійснюватися з 12 квітня 2021 р. в приміщенні ЛЕГО студії НВК Монтессорі (вхід з вулиці біля майданчику дошкільного класу В) з урахуванням рівня епідемічної небезпеки за таким графіком:
• Вівторок з 10:00 до 12:00 год.
• Середа з 15:00 до 18:00 год.
• П’ятниця з 10:00 до 12:00 год.
Попередній запис за телефоном: (044) 227 34 85.
До закладу освіти подаються наступні документи:

• заява одного з батьків, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу);
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089;
    Під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа.
    У випадку подання копії медичної довідки, оригінал має бути поданий до видання наказу про зарахування.
    Зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбуватиметься в порядку, визначеному Міністерством освіти і науки України.
    З повагою,
    адміністрація НВК Монтессорі.

Наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.03.2021 р. № 37 https://don.kyivcity.gov.ua/news/11085.html