#

14.10.2014


    Парад різнобарвних вишиванок, в які повбиралися педагоги та вихованці, сприяв підвищенню інтересу дітей до традицій українського народу, шанобливого ставлення до національної культури.
    Колектив закладу на день поринув у часи Запорізької Січі. З ранку вихованців та співробітників закладу привітав зі святом козацький отаман, вихованець дошкільного класу Григорій. Зібравшись у дружнє коло, педагоги розповідали дітям про службу та побут козаків, про дружбу та взаємодопомогу. Маленькі українці  обмінювалися знаннями про природу України.
    До цього дня сім`ї вихованців та учнів створили в фойє закладу міні-музей українських ремесел та  промислів. В кожній родині знайшлися національні вироби з дерева, глини, металу, текстилю як сучасні, так і стародавні.
    На Україні стало вже традицією святкувати  День Козацтва народними іграми. Тож, вчитель фізкультури НВК Монтессорі організував спортивну розвагу «Козацькі гарти».
    Лунали козацькі пісні та заклички, діти приймали участь у естафетах на спритність, силу та кмітливість. Всі були у захваті! Скільки завзяття на обличчях маленьких козачат! Змагались і хлопці, і дівчата, але переможених не було, завжди перемагала дружба, і закінчувалося змагання братанням.
    Маленькі монтессорійці немов би приєдналися до славетного минулого нашого краю, із цікавістю пізнавали історію України.
    Так оригінально відзначили в закладі  День захисників  України.


Улюблена Богом перлина,
Для всіх українців одна
Козацька моя Україна,
Хлібів  золотих сторона!

Контакти

м. Київ, вул. Ентузіастів 1/5

т.  (044) 295-18-29

e-mail:  [email protected]